WSPÓŁPRACA

 

LEGIS RATIOS Doradztwo Odszkodowawcze Sp. z o.o. to zespół świetnych specjalistów i adwokatów z wieloletnim doświadczeniem w dochodzeniu roszczeń odszkodowawczych i ochronie praw osób poszkodowanych. Firma  rozwija się ciągle i pragnie tworzyć zespół ludzi z pasją, którzy chcą pomagać innym a zarazem pragną zdobywać doświadczenie, pracując w dowolnym czasie i miejscu.

 

Brzmi ciekawie?

Nie wahaj się i dołącz do naszego zespołu już dziś! 

 

Nasza firma zajmuje się pozyskiwaniem odszkodowań z tytułu wypadków komunikacyjnych, w pracy, w rolnictwie, itd. na terenie całej Polski jak i za granicą.

W związku z dynamicznym rozwojem naszej firmy i planami ekspansji naszych usług na inne rynki poszukujemy do współpracy Agentów oraz Managerów z terenu całego kraju.

Jeśli ważny dla Ciebie jest rozwój oraz niezależność czasowa i finansowa- to jesteś osobą, której właśnie szukamy!

Główne obowiązki to:

 • reprezentowanie firmy LEGIS RATIOS Doradztwo Odszkodowawcze Sp. z o.o. podczas procesu pozyskiwania klienta, zawieranie umów oraz dbanie o klienta do momentu uzyskania satysfakcjonującej kwoty;
 • wdrażanie oraz realizacja celów sprzedażowych firmy
 • działanie marketingowe firmy i dbanie o dobry wizerunek firmy
 • prawo jazdy kat. B
 • znajomość języka obcego (angielski lub niemiecki) będzie dodatkowym atutem

Mile widziane:

 • doświadczenie w branży odszkodowań, ubezpieczeń, finansów, OFE, przedstawicieli medycznych,
 • możliwość kontaktu z osobami poszkodowanymi w wypadkach (komunikacyjnych, przy pracy itp.) dostęp do dużej liczby klientów oraz doświadczenie w bezpośredniej pracy z klientami,
 • Ponadto, jeśli Ty, Twoi bliscy lub ktoś ze znajomych prowadzi działalność w następujących branżach: rehabilitacja – fizjoterapeuci, rehabilitanci, masażyści, motoryzacyjna – mechanicy, blacharze, lakiernicy, pomoc drogowa, ubezpieczeniowa lub finansowa, pracownicy Badań Rynku i Opinii Publicznej,handel, usługi, studenci, BHP, MLM oraz inne branże dające duży kontakt z ludźmi


MOŻECIE POWIĘKSZYĆ SWOJE DOCHODY, POLECAJĄC NASZE USŁUGI !

TO WŁAŚNIE TAKICH OSÓB SZUKAMY!

Oferujemy:

 • Wysokie wynagrodzenia prowizyjne- zaliczki do 1 tysiąca złotych oraz wynagrodzenie procentowe od każdej sprawy
 • Pracę w dynamicznym otoczeniu- pracujesz kiedy chcesz i gdzie chcesz!
 • Indywidualną ścieżkę kariery oraz nieograniczone możliwości własnego rozwoju i zarabiania
 • Finansowanie samochodów i własne zaplecze- telefon firmowy, laptop lub tablet
 • Pełne wsparcie prawne 24/7
 • Możliwość rozwoju osobistego i awansuNIE CZEKAJ DŁUŻEJ I ZGŁOŚ SIĘ DO NAS JUŻ DZIŚ!!!

PRACOWAĆ Z TAKIM ZESPOŁEM TO CZYSTA PRZYJEMNOŚĆ!


Aplikacje zawierające list motywacyjny oraz CV wraz ze zdjęciem prosimy przesłać na adres: kontakt@legisratios.pl

Prosimy o dopisanie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).”


Godziny otwarcia


Poniedziałek - piątek9.00 - 18.00
Sobota10.00 - 14.00
NiedzielaNieczynneGłówna siedziba firmy


ul. Wojska Polskiego 26

28-100 Busko-Zdrój


+48 795 464 493


kontakt@legisratios.pl

O nas

Świadczymy pomoc w zakresie dochodzenia świadczeń niewypłaconych lub też wypłaconych, ale zaniżonych w związku z poniesionymi szkodami będącymi następstwem wypadku komunikacyjnego (jako pasażer, pieszy, rowerzysta); wypadku w pracy, podczas pracy w rolnictwie czy też upadku na śliskim/uszkodzonym chodniku. Pomagamy także w walce z bankami w odzyskaniu prowizji przy wcześniej spłaconym kredycie czy też przy kredytach frankowych. Również pomagamy przedsiębiorcom w trudnej sytuacji finansowej   , którzy potrzebują natychmiastowej pomocy przed egzekucją.


Funkcja dostępna tylko dla zalogowanych.