O NASMisją naszej firmy od początku jej istnienia jest POMOC OSOBOM POSZKODOWANYM i ich rodzinom w uzyskaniu należnego odszkodowania i zadośćuczynienia. Naszą Misję pełnimy każdego dnia z wielkim oddaniem, zaangażowaniem i empatią, uzyskując dla naszych Klientów najwyższe możliwe świadczenia.

To Klient i Jego sprawa są dla nas zawsze na pierwszym miejscu, dlatego dokładamy wszelkich starań, aby świadczone przez nas usługi były na jak najwyższym poziomie. Staramy się także, aby u naszych Klientów wzrastała świadomość na temat ich praw i należnych im świadczeń, dlatego też dzielimy się swoją wiedzą. Chcemy, aby nasi Klienci powierzając nam swoje sprawy, czuli się pewnie i bezpiecznie.

Dzięki temu, że współpracujemy z zespołem adwokatów i radców prawnych z ogromnym doświadczeniem, nasi Klienci mają pewność, że są w dobrych rękach i otrzymują gwarancję kompleksowej obsługi i wsparcia na każdym etapie postępowania. 

Naszą mocną stroną jest nie tylko wiedza i doświadczenie, ale przede wszystkim indywidualne podejście do Klienta. Nasz Klient zawsze zostanie wysłuchany i w każdej chwili może liczyć na nasze wsparcie, zarówno na etapie przedsądowego dochodzenia roszczeń, jak i na etapie postępowania cywilnego , a nawet karnego, jeśli zachodzi taka potrzeba.

Nasz profesjonalizm i wysoki wewnętrzny system etyczny wyróżnia nas na tle innych firm na rynku.    ​Jakimi sprawami się zajmujemy ?


Przede wszystkim niesiemy pomoc w dochodzeniu należnych roszczeń dla osób poszkodowanych w wyniku :

 • wypadku komunikacyjnego (jako pasażer, pieszy, rowerzysta) - nawet do 20 lat wstecz, a także gdy sprawca uciekł z miejsca wypadku i pozostaje nieznany
 • wypadku w pracy
 • wypadku podczas pracy w rolnictwie 
 • upadku na śliskim/uszkodzonym chodniku
 • błędu medycznego
 • szkody rzeczowej (np. pożar, zalanie mieszkania, zerwanie dachu)


Ponadto:

 • dochodzimy zwrotu prowizji kredytów już spłaconych bądź skonsolidowanych
 • pomagamy zadłużonym przedsiębiorcom w postępowaniu restrukturyzacyjnym
 • pomagamy osobom fizycznym w procesie upadłości konsumenckiej
 • odzyskujemy środki zgromadzone na tzw. "polisolokatach"
 • odzyskujemy pieniądze z nadpłaconych rat kredytów frankowych
 • dopłacamy do wypłaconych już, ale zaniżonych środków za uszkodzone pojazdy czy też inne szkody rzeczowe


Zadzwoń i sprawdź jak dziś możemy Ci pomóc!


Godziny otwarcia


Poniedziałek - piątek9.00 - 18.00
Sobota10.00 - 14.00
NiedzielaNieczynneGłówna siedziba firmy


ul. Wojska Polskiego 26

28-100 Busko-Zdrój


+48 795 464 493


kontakt@legisratios.pl

O nas

Świadczymy pomoc w zakresie dochodzenia świadczeń niewypłaconych lub też wypłaconych, ale zaniżonych w związku z poniesionymi szkodami będącymi następstwem wypadku komunikacyjnego (jako pasażer, pieszy, rowerzysta); wypadku w pracy, podczas pracy w rolnictwie czy też upadku na śliskim/uszkodzonym chodniku. Pomagamy także w walce z bankami w odzyskaniu prowizji przy wcześniej spłaconym kredycie czy też przy kredytach frankowych. Również pomagamy przedsiębiorcom w trudnej sytuacji finansowej   , którzy potrzebują natychmiastowej pomocy przed egzekucją.


Funkcja dostępna tylko dla zalogowanych.