NIEBEZPIECZNE CHODNIKI

Niebezpieczne chodniki

Zgodnie z prawem właściciele i zarządcy nieruchomości mają obowiązek utrzymywać je w należytym stanie, który zapewnia pełne bezpieczeństwo dla wszystkich użytkowników ruchu. Niestety w praktyce mamy często do czynienia z zaniedbaniami tychże obowiązków, co prowadzi do wielu wypadków, w których poszkodowanymi zostają przypadkowi ludzie, doznając uszkodzeń ciała czy też strat materialnych.


Najczęstsze przykładowe zaniedbania to:

  • dziury w chodnikach, jezdniach czy nierówna powierzchnia
  • nieodśnieżone czy oblodzone chodniki, ulice, parkingi, place, itp.
  • niewłaściwe oznakowanie i niezabezpieczone roboty remontowe
  • wadliwe konstrukcje budowlane
  • padające, elewacje, gzymsy, śnieg, sople z dachu
  • upadki na śliskiej powierzchni w sklepie

Bardzo ważne jest dokładne udokumentowanie zaistniałej szkody- wykonanie zdjęcia dziury w chodniku, śliskiej nawierzchni- nawet telefonem komórkowym, zebranie oświadczeń świadków(ich nazwisk, adresów, numerów telefonu)- którzy będą niezbędni w postępowaniu sądowym, gdyż w późniejszym czasie będzie to trudne do udokumentowania, uzyskanie pomocy medycznej oraz zebranie dokumentacji z leczenia, udokumentowanie poniesionych kosztów na leki, rehabilitację, sprzęt medyczny, opiekę, itd.


Jeśli jesteś Poszkodowany w podobnym przypadku lub znasz kogoś kto uległ takiemu wypadkowi – zadzwoń!


Czas działa na Twoją niekorzyść!


Godziny otwarcia


Poniedziałek - piątek9.00 - 18.00
Sobota10.00 - 14.00
NiedzielaNieczynneGłówna siedziba firmy


ul. Wojska Polskiego 26

28-100 Busko-Zdrój


+48 795 464 493


kontakt@legisratios.pl

O nas

Świadczymy pomoc w zakresie dochodzenia świadczeń niewypłaconych lub też wypłaconych, ale zaniżonych w związku z poniesionymi szkodami będącymi następstwem wypadku komunikacyjnego (jako pasażer, pieszy, rowerzysta); wypadku w pracy, podczas pracy w rolnictwie czy też upadku na śliskim/uszkodzonym chodniku. Pomagamy także w walce z bankami w odzyskaniu prowizji przy wcześniej spłaconym kredycie czy też przy kredytach frankowych. Również pomagamy przedsiębiorcom w trudnej sytuacji finansowej   , którzy potrzebują natychmiastowej pomocy przed egzekucją.


Funkcja dostępna tylko dla zalogowanych.