Zgłaszanie szkody

1. KROK PIERWSZY- KONTAKT Z NAMI

Mogą się Państwo skontaktować z nami na różne sposoby:

  •  zadzwonić do nas pod jeden ze wskazanych na stonie internetowej numerów telefonów
  •  wysłać sms z prośbą o telefon
  •  napisać emaila na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
  •  skorzystać z formularza zgłoszeniowego udostępnionego na stronie internetowej

Nasz Przedstawiciel skontaktuje się z Państwem niezwłocznie po otrzymaniu zgłoszenia.

 

2. KROK DRUGI - DOSTARCZENIE SPRAWY

Dostarczyć nam swoją sprawę również mogą Państwo w dowolny i najwygodniejszy dla Państwa sposób:

  • drogą mailową
  • pocztą tradycyjną
  • lub osobiście- w siedzibie naszej firmy, w Państwa domu lub w innym wyznaczonym przez Państwa miejscu

Nasz doradca dojedzie do Państwa w wyznaczonym i dogodnym dla Państwa terminie.

 

3. KROK TRZECI - ANALIZA SPRAWY

Po dostarczeniu nam całej dokumentacji dotyczącej danego zdarzenia, nasz zespół specjalistów wraz z działem prawnym dokonuje bezpłatnej analizy sprawy pod względem zasadności roszczeń, ustala kwotę, o jaką można się ubiegać i na tej podstawie ustalamy z Państwem podejmowanie dalszych kroków działania.

 

4. KROK CZWARTY - PODPISANIE UMOWY

Rozpoczęcie procedury dochodzenia roszczeń odszkodowawczych wymaga podpisania pełnomocnictw oraz umowy o dochodzenie roszczeń odszkodowawczych, w której określamy procentową wysokość naszego honorarium. Umowa jasno określa nasze obowiązki oraz prawa naszych klientów.

Każdą sprawę traktujemy indywidualnie, dlatego też wysokość honorarium jest uzależniona od danej sprawy- stopnia zaangażowania, trudności, itd. Nie pobieramy żadnych opłat wstępnych ani zaliczek, a nasze wynagrodzenie jest naliczane w momencie uzyskania świadczenia w wysokości określonej wcześniej w umowie o dochodzenie roszczeń odszkodowawczych.

 

5. KROK PIĄTY - WYPŁATA ODSZKODOWANIA

Po uzyskaniu satysfakcjonującego odszkodowania , kwota jest przelewana na wskazany przez Państwa rachunek bankowy.

 

 

Imię i Nazwisko *

Telefon kontaktowy *

E-Mail *

Informacje o zdarzeniu

Data zdarzenia

Godzina zdarzenia

Miejsce zdarzenia

Opis zdarzenia


LEGIS RATIOS Kancelaria Prawno Odszkodowawcza z siedzibą przy ul. Wojska Polskiego 26, 28-100 Busko-Zdrój (Administrator danych osobowych), przetwarza Państwa dane osobowe w celach korespondencyjnych i udzielenia informacji, na podstawie Państwa dobrowolnej zgody, tj. art. 6.1a Rozporządzeniu Parlamentu Europejskiego i Rady(UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (Dz.U.UE.L.2016.119.1) - RODO - przez okres obsługi korespondencji. Państwa dane nie będą udostępniane odbiorcom. Przysługuje Państwu żądania dostępu, sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz przenoszenia Państwa danych. Ponadto, przysługuje Państwu prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem, jak również prawo do złożenia skargi do organu nadzorczego. Dane nie będą podlegały zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, ani profilowaniu i nie będą przekazywane do państw trzecich. Kontakt do Administratora Danych Osobowych : kontakt@legisratios.pl

Infolinia : 881 020 090

Działamy na terenie całego kraju oraz  za granicą!

 
"Wy­padek to dziw­na rzecz. Nig­dy go nie ma, dopóki się nie wydarzy."

Alan Alexander Milne