Odszkodowanie z OC i zaniżanie wartość pojazdu sprzed wypadku

Odszkodowanie z OC i zaniżanie wartość pojazdu sprzed wypadku

Proces dochodzenia odszkodowania z oc opiera się o dowody szkody, które może przedstawiać zarówno ubezpieczyciel, jak i poszkodowany. Ustalenia dokonane przez zakład ubezpieczeń oraz decyzji w toku likwidacji szkody nie mają ostatecznego charakteru. Poszkodowany, który kwestionuje wysokość odszkodowania na każdym etapie sporu z ubezpieczycielem może przedkładać dowody stanowiące o rzeczywistej większej wartości wyceny pojazdu z dnia szkody.
Oczywiście spór poszkodowanego z ubezpieczycielem, wydłuża okres oczekiwania na odszkodowanie, a ubezpieczyciele bardzo często ignorują argumentację i pisma samych poszkodowanych, odpowiadając enigmatycznie, bez stosownych uzasadnień swoich decyzji.  


Jeżeli chcą Państwo uniknąć wydłużonego oczekiwania na wypłatę odszkodowania i uzyskać pełną wartość poniesionej szkody sugerujemy skierować sprawę od naszych specjalistów. Korzystając z pomocy profesjonalistów wyrównujecie Państwo swoje szanse w sporze z prawnikami korporacji ubezpieczeniowej oraz oszczędzanie swój czas i spokój.

Firma LEGIS RATIOS możliwie szybko uzyska dla Państwa pełną kwotą należnego odszkodowania - dopłacimy za uszkodzony  okresie ostatnich 3 lat pojazd, pod warunkiem,że :

– szkoda częściowa - niestety nie może być całkowita
– szkoda musiała być z OC sprawcy (AC, UFG nie liczy się)
– naprawa nie mogła być bezgotówkowa
– wartości pojazdu na dzień zdarzenia min. 10 tys. zł
– pojazd nie może być starszy niż 2000 r.

 

Aby uzyskać darmową weryfikację Twojego kosztorysu proszę o przesłanie kosztorysu oraz swoich danych kontaktowych na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Zadzwoń po bezpłatną analizę swojej sprawy - 696 578 756, 882 81 86 86!

Infolinia : 881 020 090

Działamy na terenie całego kraju oraz  za granicą!

 
"Wy­padek to dziw­na rzecz. Nig­dy go nie ma, dopóki się nie wydarzy."

Alan Alexander Milne